رونمایی کفش هوشمند شیائومی که با همکاری اینتل ساخته شده است

کفش هوشمند، شیائومی، اینتل، فعالیت های ورزشی، ماژول

اگنا-شیائومی مدت‌هاست که با عرضه‌ی دست بندهای هوشمند خود، در عرصه‌ی سلامت و ردیابی فعالیت های ورزشی وارد شده است و اتفاقا محصولات این برند چینی از محبوبیت بالایی نیز در این زمینه برخوردارند. با این حال به نظر می‌رسد که شیائومی قصد دارد حضور فعال‌تری در دسته‌ی گجت های پوشیدنی داشته باشد و رونمایی از کفش هوشمند شیائومی با نام تجاری “90 Minutes Ultra Smart Sportswear” نیز به همین منظور صورت گرفته است.

 

رونمایی کفش هوشمند شیائومی که با همکاری اینتل ساخته شده است

نکته‌ای که این محصول را از سایر رقبای مشابه خود متمایز خواهد کرد، برخورداری از ماژول Curie با ابعادی در حد یک دکمه‌ است که توسط اینتل تولید شده و مغز متفکر کفش هوشمند شیائومی را تشکیل می‌دهد. این کفش‌های زیبا به طور خودکار قادر خواهند بود که تمام فعالیت‌های شما از دویدن و پیاده‌روی گرفته تا سطوح پیچیده‌تر نظیر کوه‌نوردی و صعود به ارتفاعات را تشخیص داده و اندازه‌گیری نماید. بعد از اتمام استفاده و در پایان هر روز، این کفش‌های هوشمند ورزشی میزان فعالیت شما را در قالب سرعت حرکت، مسافتی که در مجموع طی کرده‌اید و البته تعداد کالری‌های که در این مدت سوزانده‌اید را به اطلاعتان خواهد رساند.

با یک بار شارژ کامل، می‌توانید از کفش هوشمند شیائومی به مدت ۶۰ روز استفاده کنید که البته ربطی هم به عبارت ۹۰ در نام آن ندارد! کمپانی سازنده قصد دارد هر جفت از این محصول را با قیمت ۳۰۰ یوآن به فروش برساند که به این ترتیب، کفش هوشمند شیائومی تقریبا معادل ۴۴ دلار و ۴۱ یورو قیمت خواهد داشت.

 

منبع : گجت نیوز

 


Loading...